همه چیز درباره ما

تاريخچه

اين مركز در سال 1388 به پشتوانه نزديك به يك دهه تجربه به منظور سرويس دهي بهتر به مشتريان قديمي و جديد داير گرديد تا در مكاني زيبا و آراسته با ابزار و مواد اولیه حرفه اي و همچنين پرسنل حرفه اي در جهت رفاه حال مشتريان گرامي تاسيس گرديد. ما همواره مي كوشيم بهترين باشيم و به روزترين تكنيك ها را در جهت به دست آوردن رضايت شما آموخته و بكار گيريم.
حامد سلطانی مدیریت آرایشگاه وی آی پی بیش از 12 سال سابقه در حرفه آرایشگری میباشم در حدود 10 سال در منطقه شهرک غرب وسعادت آباد مشغول هستم.این حرفه را با گذراندن دوره پیرایشگری در آموزشگاه و اخذ مدرک مربوطه شروع کردم مدتی نیز به صورت کمک مربی آموزشگاه و وردست کار کردم تا بتوانم با تسلط کافی به صورت حرفه ای در مسیر حرفه ای شروع کنم. در میانه راه نیز همواره کوشیده ام تا خودم را با متدهای روز گره زده وبه روز باشم تا خواسته های مشتریان بر آورده شود. در این راستا با گذراندن دورههای مختلف اعم از مراقبت پوست و مو در آموزشگاه پاریز موفق به آخذ مدرک مربوطه گشتم.و پاکسازی پوست هیدو درمی دزن ویتامینه مو وهمچنین مشاوره کاربردی وغیره را نیز در لیست کار خود قرار دادم.سپس دوره گریم(متعادل سازی) را در دانشگاه سوره به صورت ترمیک گزراندم تا در ارایه خدمات داماد به روز باشم.شرکت در کلاسهای آموزشی شرکتهای ولا بیولاین وغیره در راستای بهبود روند کاری خود از دیگر موارد آموزشی میباشد. من ودیگر همکارانم همواره میکوشیم تا با بهره گیری از جدیترین ابزار و تکنیکها رضایت مشتریان را فراهم سازیم .در محیطی آرام ودوستانه پذیرای شما خواهیم بود.

چرا ما

 • 1ارائه مشاوره
 • 2پرسنل آموزش ديده
 • 3استفاده از محصولات آرايشي مرغوب

معرفی پرسنل

حامد سلطانی
مديریت
علی مشهدی آرايشگر
داوود چگنی آرايشگر

خدمات و توضیحات

كوتاهي مو

با توجه به قرار دادن آناتومي سر و صورت و همچنين جنس موي شما و مد روز، شكيل ترين آرايش مو را براي شما به ارمغان مي آوريم.

پاكسازي پوست

در نظر داشته باشيد پوست انسان بعد از سن 25 سالگي روند پيري در پي ميگيرد. شما مي توانيد در اين مكان با استفاده از بهترين تجهيزات و مواد سرويس هاي لازم را براي پوستتان دريافت كنيد.

براشينگ

با مهارت دستان هكاران اين مجموعه و استفاده از حالت دهنده هاي حرفه اي هر مدل موي انتخابي از روي ژورنال را برايتان ايجاد مي نماييم.

صاف كردن مو

موهاي مجعد و فر خود را به ما بسپاريد تا در زماني كمتر از يك ساعت با مواد آلماني و آمريكايي موهاي صاف و براق براي مدت طولاني داشته باشيد.

خدمات داماد

در دو پكيج متفاوت آماده ارايه سرويس دامادي در آرايشگاه يا منزل شما دوستان گرامي مي باشيم. جهت كسب اطلاعات بيشتر لطفا تماس بگيريد.

ويتامينه مو

جهت كم شدن وز مو ، گره خوردن و موخوره، كاهش ريزش مو و همچنين براق شدن و بهتر حالت گرفتن موهاي شما با پيشرفته ترين دستگاه آماده ارايه خدمات به شما هستيم.

وكس صورت

جهت رفع موهاي زايد و كركي و برداشتن كومدون و جوش هاي سرسياه

هیدو درمی ودزن

جهت آبرساني به انواع پوست هاي خشك، حساس و معمولي، شاداب و روشن تر شدن پوست صورت شما و همچنين بزن جهت جذب چربي از عمق پوست هاي چرب و جوش دار

اطلاعات تماس

آدرس

 • تهران ، سعادت آباد ، ميدان كاج ،‌ خيابان سرو شرقي ، خيابان علامه شمالي ، مركز تجاري علامه طبقه اول ، واحد 16


 • تعیین وقت
  09128888541

 • مدیریت
  09125074990
 • پست الکترونیک Info@Viphairclub.ir • Faceboook
 • instagram
 • linkedin